+40 757 016 913 contact@kran.ro

Locuri de Muncă Macaragiu, Stivuitorist & Legător de Sarcină

Te așteptăm în echipa noastră

Cine suntem

Kran. Împuternicirea Oamenilor Noștri

Kran își dorește să răspundă cerințelor de utilaje ale afacerilor locale și diferitelor proiecte din județul Constanța. Serviciul nostru de închiriere de echipamente se află într-o creștere constantă. De aceea, căutăm colegi care să se alăture grupului de tineri experți Kran.

Angajăm macaragii, stivuitoriști și legători de sarcină care să ne ajute să oferim și mai multă eficiență & calitate clienților noștri.

crane rental
Locuri de muncă disponibile

Căutare După Tipul Jobului

Cele trei categorii de joburi pe care le deschidem acum către tine sunt o oportunitate de a-ți asigura un loc de muncă stabil, într-un grup dinamic de profesioniști.

locuri de munca macaragiu

Macaragiu cu experiență

Activitățile și responsabilitățile specifice:

  • Utilizarea macaralei în condiții de maximă siguranță
  • Familiarizarea cu utilajul dat în folosință
  • Cunoașterea și respectarea regulilor de semnalizare
  • Mânuirea corectă a cârligului
  • Respectarea normelor de securitate la locul de muncă
  • Verificarea periodică a utilajului și ajustarea echipamentului de lucru pentru a evita accidentele

Îți găsești un loc printre noi dacă:

  • Ai experiență de lucru în domeniu;
  • Ai autorizație de macaragiu (și este valabilă);
  • Te-ai recomanda ca o persoană serioasă și punctuală;
locuri de munca stivuitorist

Stivuitorist

  • Manipularea abilă și responsabilă a stivuitoarelor pe șantier
  • Aplicarea procedurilor de fixare și ancorare a mărfurilor transportate
  • Verificarea regulată a stivuitorului pentru a te asigura că se află în condiții de bună funcționare & respectarea procedurilor de întreținere a stivuitorului

locuri de munca legator de sarcina

  • Manipularea corespunzătoare a sarcinilor (legarea, fixarea și eliberarea sarcinilor în și din carligul macaralei)
  • Cunoașterea regulilor de verificare a elementelor de legare și a dispozitivelor de prindere
  • Cunoașterea și folosirea constantă a codului de semnalizare pentru comunicarea cu colegii de șantier
  • Aplicarea normelor de protecție și securitate la locul de muncă

  • Îți priește lucrul în echipă și respecți indicațiile șefului de șantier;
  • Ești o fire meticuloasă și eficientă;
  • Ai experiență pe un post similar (aceasta constituie un avantaj);

Ești în căutarea unui serviciu de închirieri macarale, nacele, stivuitoare sau alte echipamente de construcții? Kran are întotdeauna porțile deschise pentru noi colaborări.

Suntem mereu deschiși față de cei care vor să ni se alăture.

Pentru a primi mai multe informații despre salariu, bonusuri, concedii și program de lucru: Trimite CV-ul tău la contact@kran.ro

Te vom contacta cât de curând!

Contactează-ne cum dorești
Sună +40 757 016 913
Operatorii noștri sunt disponibili
Scrie-ne pe whatsapp Către whatsapp
Timp de răspuns estimat 2-3 minute
Trimite-ne un mesaj
Timp de răspuns estimat 1-3 ore